НЕРУХОМІСТЬ : Продаж квартир. Галицький район

Ольга 0676744029

Львів, Галицький район, вул. Джерельна: Продам апартаменти по вул. Джерельна (Бельгійське містечко), ближній центр, 4 поверх + мансарда. Загальна..

Володимир 0673148208

Львів, Галицький район, вул. Трускавецька: !!!Супер ціна від Інвестора. Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові вул. Трускавецька. Площа 46/27/10..

Продаж квартир у Галицькому районі міста Львова.

Інформаційний портал Нерухомість Львів пропонує широкий асортимент квартир у Галицькому районі. Детальна інформація та точна фотогалерея допоможуть швидко та правильно обрати необхідний варіант нерухомості. Ціни на квартири у Галицькому районі є доступними, а вибір помешкання є значним. За допомогою інформаційного сайту Нерухомість Львів Ви швидко зможете купити одну з найкращих квартир у місті  Львова.
Особливістю Галицького району є широка інфраструктура та компактне розташування у місті Львів. 
Львів відомий своїм незрівняним пивом та запашною кавою,  з кожним роком все більше туристів з усього світу відвідають музеї та пам’ятники архітектури старого Львова. Рішення купити квартиру у Галицькому районі – це гарна ідея для комфортного проживання у серці Галичини. 
Галицький район гостинно запрошує всіх шанувальників міста в незалежності від вікової категорії. Саме тут розташовані розважальні заклади для молоді, медичні центри та навчальні установи, бізнес – центри та спортивні клуби. Додатковою перевагою Галицького району є не аби яка близькість до центральної части міста. Зручна та сучасна транспортна мережа в лічені хвили доставить Вас у необхідне місце призначення. 
 
Продати квартиру, нерухомість у Галицькому районі
 
Галицький район багатогранний та різноманітний. Саме тут знаходяться, як старовинні будинки з чаруючою архітектурою, так і сучасні маєтки. Тому купити квартиру у Галицькому районі можна на будь – який смак. 
Нерухомість Львів проінформує Вас про продаж кращих квартир у Галицькому районі, які Ви зможете купити за більш ніж привабливою ціною. Звернувшись до компетентних спеціалістів Нерухомість Львів Ви отримаєте кваліфіковані консультаційні послуги та зможете купити одну з кращих квартиру у Галицькому районі міста Львова.