НЕРУХОМІСТЬ :Будинки. Будинки у м. Львові

Марія 0676744029

Львів, Сихівський район, вул. Стрийська: Здам в оренду 1 кім к-ри по вул. Стрийській (Паркова зона). 9/9ц, площа 38 м2, житловий стан, лічильники,..

Марія 0676744029

Львів, Франківський район, вул. Рудницького: Продам особняк по вул. Рудницького (кінець трамваю №2) із земельною ділянкою 10 сот. площа 105 м2,..

Марія 0676744029

Львів, Франківський район, вул. Моршинська: Продам особняк по вул. Моршинська із земельною ділянкою 6 сот. площа 130 м2, житловий стан. Ціна 460..

Марія 0676744029

Львів, Личаківський район, вул. Винники: Продаж котеджу м. Винники (Яворницького),3/3ц, 144/53/40, 0-цикл, гараж, великий підвал під гаражем,..

Марія 0676744029

Львів, Залізничний район, вул. Білогорща: Здам в оренду частину будинку на Білогорщі (центр). Площа 80/63/13 весь 2 поверх, 3 ізольовані кімнати,..

Степан 0987049935

Львів, Личаківський район, вул. Переможна: Пропоную на продаж 5кім.будинок на вул. Переможна (р-н вул. Тракт Глинянський). Будинок з білої цегли...

Степан 0987049935

Львів, Франківський район, вул. Коновальця: Пропоную на продаж віллу в 3х рівнях на вул. Коновальця. Загальна площа 410кв.м. На першому рівні є кухня..

Степан 0987049935

Львів, Личаківський район, вул. Переможна: Пропоную на продаж 5кім.будинок на вул. Переможна (р-н вул. Тракт Глинянський). Будинок з білої цегли...

Продаж будинків у Львові

Сьогодні, Львів – це гармонійне поєднання старовинної архітектури, прадавніх традицій та сучасного ритму життя. Мальовничі райони міста Лева чарують своєю особливістю та казковими будинками. Саме тому з кожним роком, все більше гостей міста приймають рішення придбати будинок у Львові. Ціни на продаж особняків залежать від розмірів будинку та територіального розміщення. Крім того, слід звертати увагу на проведені ремонтні роботи або на їх відсутність, адже саме вигляд інтер’єрної частини будинку може суттєво змінити ціну на продаж нерухомості у Львові.

Продаж будинків у місті Львові порівняно з останніми роками значно зріс. Стратегічний напрямок діяльності мера міста на розвиток туристичного дозвілля підвищив попит на оренду та купівлю особняків у Львові. Велика кількість тематичних закладів та музеїв, виставок, кінотеатрів, спортивно – оздоровчих комплексів та бізнес – центрів у поєднанні з неймовірно красивою австрійською архітектурою роблять купівлю будинку у Львові пріоритетним капіталовкладенням. Крім того, з кожним роком значно зростає попит на оренду особняків у місті Львові. Переважна більшість туристів з усього світу обирають будинок в оренду у Львові не тільки для урочистих святкувань, але й для довготривалого проживання. Чисте повітря, близькість до центральної частини міста та до відомих та незрівняних Карпат є ще однією перевагою для покупки нового маєтку.

Оренда особняків у місті Львів

Широкий вибір пропозицій продажів особняків у місті Львові Ви знайдете на нашому сайті. Зручний та сучасний функціонал сайту  швидко покаже всі варіанти продажів та оренди будинків у Львові з детальними описовими характеристиками та контактною інформацією. Достовірна фотогалерея максимально швидко Вас зорієнтує з правильним вибором нерухомості, а кваліфіковані фахівці інформаційного порталу проконсультують Вас по всіх питаннях.

Нерухомість Львів – це продаж та оренда кращих будинків та гарантія правильного вибору та комфортабельного проживання у старовинному Львові.