Оренда

Pages

Оренда квартир у місті Львів 

    Сьогодні оренда квартир у Львові стає дедалі більш популярною. Це обумовлене розвитком туризму та активного дозвілля Львова. З кожним роком місто Лева приймає все більше туристів та шанувальників міста з усього світу. Різноманітний та унікальний Львів відкриває всі барви старовинної архітектури, яка у поєднанні з тематичними та колоритними кафе відображає світ романтики та легенд. Саме, прогулюючись по старовинним вуличкам Львова, не рідко, можна зустріти дівчину з квітами у середньовічному убранні або ж покататися на старовинній кареті.

Оренда квартир Львів    Для прихильників старовини оренда квартир у історичній частині міста Львів є справжньою знахідкою. Це не тільки чудова можливість опинитися у епіцентрі цікавого дозвілля, відвідати відомі музеї та випити знану львівську каву, але й можливість проживання у старовинному будинку з австрійським каміном та високою стелею. Крім того, квартири, які здаються в оренду у центрі міста, знаходяться максимально близько до всіх університетів, шкіл, офісних центрів, нічних клубів та ресторанів.

    Перевагою оренди квартир у Львові є відмінний стан оселі в незалежності від району. Кожен район міста має широку інфраструктуру та зручну комунікаційну розв’язку, саме тому оренда квартир у Львові – це більш ніж гарна ідея.

    Львів – це цікаве та оригінальне місто, яке часто обирає молодь для довгоочікуваної відпустки або ж яскравих канікул. Оренда будинку у Львові – це чудове рішення, як для маленької, так і для великої компанії. До послу гостей міста чудовий вибір затишних будиночків з ексклюзивним ландшафтним дизайном, сучасним мангалом та новим євроремонтом.

    Інформаційний сайти Нерухомість Львів пропонує широкий вибір варіантів квартир та будинків у оренду у кращих районах міста. Завдяки детальним описовим характеристикам з фотогалереєю Ви швидко зможете знайти необхідну квартиру в оренду у Львові.

    Наш інформаційний портал допоможе швидко знайти кращу квартиру у Львові по доступній ціні.

довготривала оренда квартири львів

Запитання та відповіді по оренді квартир у Львові

Якщо ви зібрались зняти квартиру, то перед цим важливо добре обдумати всі спірні моменти, які часто виникають між орендодавцем і винаймачем житла. Це однаково корисно і тоді, коли ви знімаєте житло на 1-2 дні, і у випадках, коли вас цікавить, до прикладу, довготривала оренда квартири у Львові. Тому пропонуємо вашій увазі відповіді на п'ять найбільш розповсюджених питань, які хвилюють людей, котрі хочуть орендувати квартиру, чи планую здати своє житло у найм.

1. Договір про оренду — чи обов'язковий він?

договір оренди львівНа це питання відповідь однозначна — так, потрібен. Лише укладення договору може убезпечити як орендаря, так і того, хто здає житло від можливих форсмажорних ситуацій. Наприклад, господар квартири буде вчасно отримувати орендну плату, а в протилежному випадку зможе виселити винаймача. Орендар зі свого боку буде захищений від немотивованого зростання ціни. Всі ці моменти та багато інших чітко прописуються у договорі, саме тому в будь-якій ситуації треба апелювати в першу чергу до цього документа.

2. Що стосовно умеблювання та побутової техніки?

оренда квартири з побутовою технікою Усі меблі, крупна та дрібна побудова техніка, які знаходитяся у орендованій квартирі апріорі належить власнику цього житла. Звичайно, що довготривала оренда квартири у Львові чи іншому місті передбачає, що орендодавець може користуватись усім цим, але ні в якому разі не привласнювати, чи вивозити з дому. Коли укладається договір, то усе наявне майно облікують і представляють у вигляді окремого списку. Саме з цього моменту відповідальність з його стан лягає на людину, яка орендує квартиру.

3. У яких ситуаціях власник може достроково розірвати договір про оренду?

Найбільш частими причинами для дострокового розірвання орендної угоди є несвоєчасна оплата вартості оренди, псування майна чи його використання не за прямим призначенням. Усі ці моменти, а також умови самого розірвання договору, як правило, обумовлюються договором про оренду.

 

 

4. Яку документацію повинен представити орендодавець?

оренда квартир з документами у місті ЛьвівПід час укладення та підписання договору про найм зазвичай не потрібно багато документації. Однак існує певний мінімум, який орендодавець повинен представити. Перш за все мова йде про документ, який підтверджує право власності на житло. Як правило це свідоцтво про право власності, або договір дарування, або ж договір купівлі-продажу.

Важливо пам'ятати про ще один момент — якщо квартира зареєстрована на декількох людей, всі вони повинні бути присутніми під час укладення договору оренди та надати свою згоду на це у письмовому вигляді. Якщо ви хочете дізнатись, скільки точно осіб зареєстровано у конкретній квартирі, зверніться в ЖКП, де вам нададуть виписку з особового рахунку.