НЕРУХОМІСТЬ :Оренда квартир. Личаківський район

Оренда нерухомості. Личаківський район м. Львів

Личаківський район – це гармонійне поєднання старовинної архітектури та сучасного ритму життя. Личаківський район охоплює північно – східну частину міста та відзначається відомими пам’ятниками архітектури, серед яких особливе місце займає музей – заповідник Личаківський цвинтар. Личаківське кладовище було заснованим у 1905 році та є відомим наявністю пам’ятника Великому Каменяреві на могилі Івана Франко. На Личаківському цвинтарі поховано відомих українських, польських, вірменських діячів історії та культури та збудовано безліч пам’ятників. У Личаківському районі зосереджені також декілька відомих меморіалів та відомий Шевченківський Гай з маленькими дерев’яними хатинками та чудовим ландшафтним дизайном.
Личаківський район є відомим наймолодшою церквою Благовіщеня Пресвятої Богородиці та церквою Святої Трійці. У Личаківському районі розташований відомий стадіон Скіф, відомі навчальні заклади та офісні центри. Широка інфраструктура у поєднанні з неймовірно красивою архітектурою роблять Личаківський район справжньою перлиною сучасного Львова.
Стародавня архітектура та близькість до центральної частини міста зробили Личаківський район улюбленим місцем відпочинку туристів та шанувальників міста. Чудові варіанти оренди квартир у Личаківському районі Ви зможете знайти на інформаційному сайті Нерухомість Львів.
 
Здати в оренду квартиру Личаківський район
 
На спеціалізованому сайті нерухомість Львів можна легко знайти довготривалу оренду у Личаківському районі на будь – який смак. Ціни на оренду квартир та продаж квартир в Личаківському районі є доступними та налічують безліч варіантів, як для великої так і для маленької родини. Крім того, Личаківський район є відомим і для започаткування власної справи. Варіанти оренди нерухомості у Личаківському районі налічують чудові приміщення для компактних офісів та приміщень будь – якого цільового призначення.
 
Вдале поєднання старовинних будинків – шедеврів архітектури та сучасних варіантів нерухомості з новим євро – ремонтом у стилі хай-тек дають змогу обрати найбільш підходящий варіант оренди у Личаківському районі.