Продаж

Сергій +380975594661

Львів, Шевченківський район, вул. проспект Чорновола: Продаж 1 кім квартири, стан як на фото, меблі залишаються, є балкон в хорошому стані, опалення централізоване Ріелторам..

Андрій +380965283174

Львів, Шевченківський район, вул. проспект Чорновола: Продаж 1 кім квартири, стан як на фото, меблі залишаються, є балкон в хорошому стані, опалення централізоване Ріелторам..

+380994132701 +380994132701

Львів, Залізничний район, вул. Героїв Упа: Кімнати ізольовані. Євроремонт, нові сучасні меблі диван, шафа, вмонтована кухня, 2-спальне ліжко. Нова..

Тарас 0964007260

Львів, Шевченківський район, вул. Шевченка: Дуже красива квартира. Меблі та побутова техніка. Сантехніка нова, велика ванна. У спальні двох спальне..

Анна 0502891294

с.Солонка , вул. Травнева: Будинок в дачному кооперативі, є світло, вода, дозвіл на врізку газу, розведена електрика, тепла підлога..

Катерина 0982342782

Інше, вул. Шкільна: Продається будинок, від господаря, в селі Чаниж, Буського району, Львівської області . Зручне сполучення,60..

Продаж квартир або будинків у місті Львів

    Львів – це одне з найкрасивіших міст Західної України. Широка інфраструктура у поєднанні з старовинною архітектурою створюють особливу атмосферу справжньої романтики. Знані митці та письменники не рідко створювали свої шедеври мистецтва саме у старому Львові. Вузенькі вулички з прадавньою бруківкою, неймовірно красиві скульптури та фонтани, мальовничі сквери та парки, а також безліч легенд дарують відчуття справжньої казки та надихають на досягнення нових звершень.

Продаж квартир Львів    У центральній частині міста зорієнтована переважна більшість оригінальних ресторанів та знаних пам’ятників архітектури, безліч з яких входять до Золотої Спадщини ЮНЕСКО. Для підтримки романтичної атмосфери львів’яни та гості міста, як варіант тематичної прогулянки, обирають карету з білими лошатками, а закохані юнаки купують романтичні букети квітів у дівчат у середньовічному наряді. Така підтримка історичної спадщини та краси старого міста зробили продаж квартир у Львові популярним та прибутковим рішенням.

Продаж квартир місто Львів

    В незалежності від району міста продаж квартир користується значним попитом. По перше, кожен з районів Львова має досить розвинену архітектуру з безліччю шкіл, кінотеатрів, офісних центрів та ресторанів, а по друге всі квартири Львова мають зручне планування з ізольованими кімнатами. Перевагою квартир у центральній частині міста є наявність старовинного каміну, який створює романтичну атмосферу.

    Продаж будинків у Львові за останні роки значно зріс. Сьогодні можна знайти багато цікавих варіантів будинків з оригінальним ландшафтним дизайном та новим ремонтом.

    Інформаційний сайт Нерухомість Львів пропонує кращі варіанти продажу квартир або будинків у Львові. За допомогою яскравої фотогалереї та зручному функціоналу сайту Ви зможете обрати нерухомість на будь – який смак.

    Наш інформаційний сайт допоможе Вам швидко та успішно продати будинок або квартиру у Львові.

 

Декілька актуальних питань про продаж квартир

Продаж будь якої нерухомості, наприклад, продаж квартири у Львові, - це серйозний крок, який вимагає від власника знання багатьох юридичних нюансів та інших важливих моментів. Пропонуємо ознайомитись із найбільш розповсюдженими питаннями та відповідями на них, які допоможуть людям, що хочуть продати своє житло.


1. Самостійно чи через посередників?
Найперше питання, яке хвилює власників, це те, хто має займатись продажем: він сам, чи ріелтор? Для того, щоб дати на нього відповідь, необхідно визначитись, чи готовий власник займатись всім, що необхідно для успішного продажу: рекламою, оцінкою майна, оформленням документів. Саме ці обов'язки, включно з пошуком потенційних покупців, бере на себе ріелтор. Але при цьому він отримує за свою роботу певні кошти. Тому насамперед поцікавтесь скільки коштують послуги спеціаліста та наскільки легко буде знайти покупця на ваше житло самостійно.


2. Як підготувати квартиру до продажу?
Пам'ятайте, що в першу чергу люди оцінюють все візуально, тому квартира повинна мати пристойний вигляд. В першу чергу мова йде про ремонт. Навіть, якщо у вас немає коштів на генеральний ремонт, або ви просто не хочете його робити, постарайтесь надати житлу презентабельність і затишність. Адже обідрані шпалери чи грибок на стінах виглядають неестетично і дуже псують загальне враження.


3. Як визначитись з ціною?
Продаючи будь-яку річ ми перш за все націлені отримати із продажу матеріальний зиск. Що вже казати про нерухомість, де вартість може коливатись у декілька тисяч доларів, особливо, якщо йдеться про продаж квартир у Львові чи іншому популярному українському місті. Звичайно ж власник зацікавлений у тому, щоб отримати якнайбільше грошей, але потрібно думати і про те, скільки готовий віддати за конкретну квартиру потенційний покупець. Якщо ваше житло знаходиться у важкодоступному  і віддаленому районі, має погане планування, чи інші проблеми, - навряд чи ви зможете продати його дорого. Фахівці радять ставити завищену ціну тоді, коли ви має досить часу і готові чекати. У протилежному випадку, коли ви орієнтовані на швидкий продаж, ставте середню ринкову ціну, і при цьому будьте готові до її можливого зниження. У цьому випадку покупець знайдеться набагато швидше.


4. Чи потрібно вимагати завдаток?
При продажі квартир дуже часто трапляються такі випадки, коли покупець вже знайшовся, між ним і продавцем існує усна домовленість, але в останній момент той відмовляється від свого рішення. Це створює продавцю чимало незручностей. Саме тому рекомендовано брати у потенційного покупця завдаток. Але врахуйте, що цей момент потрібно буде юридично оформити. Тому навіть якщо ви продаєте квартиру самостійно, цей момент  краще довірити приватному ріелтору, або ж агентству нерухомості.


5. Які документи потрібно мати?
Щоб угода купівлі-продажу пройшла якомога швидше, необхідно заздалегідь потурбуватись про мінімальний пакет документів. Він повинен містити:
технічний паспорт квартири;
паспорти, ідентифікаційні коди всіх осіб-учасників угоди та їх копії;
довідка з ЖКП про відсутність заборгованості по комунальних послугах;
експертну оцінку квартири фахівцем;
документ, який підтверджує право власників;
нотаріально засвідчена згода на продаж квартири всіх людей, які у ній проживають.