НЕРУХОМІСТЬ : Продаж квартир. Франківський район

За даним запитом нічого не знайдено!

Купити квартиру у Франківському районі

Франківський район – це один з найбільших районів міста Львова, який вдало розташувався на центрально – південній частині міста. Район охоплює такі відомі вулиці, як : Наукова, Героїв УПА, Степана Бандери, Кульпарківська, Стрийська, Княгині Ольги, Володимира Великого та Чупринки. У Франківському районі розташований відомий навчальний заклад Львівська політехніка та сучасний аквапарк Пляж. Серед відомих пам’ятників архітектури особливе місце займає пам’ятник знищеним львівським професорам, який знаходиться у Студентському парку та збудований у 2011 році. У Франківському районі зосереджена переважна більшість греко – католицьких храмів, серед яких одним з відомих є храм святого Володимира та Ольги на вулиці Симоненка.

Значна інфраструктура у поєднані з стародавньою архітектурою, парками та ставками зробили Франківський район улюбленим місцем проживання туристів з усього світу. З кожним роком все більше гостей міста приймають рішення купити квартиру у Франківському районі. Широкий вибір житлових масивів та вдале планування в середині квартир Ви зможете знайти на інформаційному порталі Нерухомість Львів.

Продаж квартир у Франківському районі

Інформаційний сайт Нерухомість Львів і наша агенція нерухомості – це швидка можливість купити затишну квартиру у Франківському районі по доступній ціні. Значний спектр вулиць дасть змогу обрати квартиру у найбільш зручному для Вас місті. Ціни на квартири у Франківському районі приємно здивують, а варіанти помешкань з новим ремонтом дадуть можливість якомога швидше розпочати комфортабельне проживання.

Завдяки порталу Нерухомість Львів  і нашому агенству нерухомості Ви зможете не тільки швидко купити нерухомість, але й продати квартиру у Франківському районі. Продаж кватир у Львові - це пріоритетне рішення більшості львів’ян. Велика кількість шанувальників міста Лева мріють купити квартиру у Львові. Завітавши на інформаційний сайт Нерухомість Львів Ви зможете швидко купити або продати квартиру у Франківському районі.

Нерухомість Львів – це оренда, продаж та купівля кращих варіантів квартир у Франківському районі по привабливій ціні.