Новини / Новини нерухомості

Послуги консьєрж - сервісу

Послуги консьєрж - сервісу

Доглянута оселя є запорукою безтурботного проживання навіть дуже далеко від дому. З кожним роком послуга консьєрж – сервісу стрімко зростає. Це обумовлено не можливістю власників квартир або маєтків вести декілька справ одночасно проживаючи при цьому за кордоном.

Консьєрж – сервіс – це перелік заходів спрямованих на реалізацію Ваших доручень з правил користування Вашої квартири. Головним завданням консьєрж сервісу є не тільки укладення договорів з орендарем та надання звітності орендодавцю, але й забезпечення повної життєдіяльності та функціональності будинку.

В наш час консьєрж сервіс є не аби яким популярним. Активний ритм життя, постійні відрядження та закордонні подорожі на довготривалий час вимагають оптимізації бізнес процесів і на батьківщині.

Послуги Консьєрж сервісу передбачають:

  • Пошук надійного орендаря для Вашої квартири;

  • Контроль за доглядом будинком та за прилеглою до нього територією;

  • Надсилання необхідної звітної інформації про оплату комунальних платежів або інших відомостей;

  • Дотримання порядку у орендованій квартирі;

  • Контроль своєчасної оплати орендних коштів;

  • Контроль за дотриманням правил та норм користування у орендованій квартирі;

  • Виконання індивідуальних побажань орендодавця згідно з договором консьєрж-сервісу.

Послуга за доглядом за квартирою та будинком

Сьогодні, послуга за доглядом за квартирою або будинком охоплює великий спектр заходів, спрямованих на утримання будинку у відмінному стані. Догляд за будинком враховує не тільки дотримання порядку у середині будинку, але й контроль за порядком на прилеглій до будинку території. В залежності від бажань власника маєтку, це може бути щоденна стрижка газонів, догляд за ландшафтним дизайном, чистка басейну або догляд за тваринами..Широкий вибір цікавих пропозицій допоможуть Вам знайти оптимальний варіант послуг з професійного консьєрж – сервісу по доступній ціні.