Новини / Новини нерухомості

Інвестиція в нерухомість як запорука щасливого пенсії

Інвестиція в нерухомість як запорука щасливого пенсії

Ми живемо в непростий час, коли немає ясності щодо майбутнього. Дієвість пенсійної системи в далекій перспективі стоїть під питанням.

 Грошовий ринок неспокійний, і стабілізації в найближчій майбутньому чекати не доводиться.  Життя стає тільки важче. Рано чи пізно доведеться звикнутися з думкою, що інвестиції в майбутнє кожен повинен буде робити сам. І що важливо, за ці інвестиції потрібно буде і відповідальність нести.

В Україні, як і в багатьох інших країнах, Пенсійні системи збудовані таким чином, що працюючі люди за трудові роки збирають гроші в пенсійний фонд, і по виході на пенсію ці гроші їм виплачуються. На перший погляд, все це здається непоганою Зате, проте насправді така пенсійна схема накладає на людей відповідальність за збереження свого майна. Вирішення будь-яких фондів приймають їх адміністратори, а не особа, що вкладає кошти. Виходить, що людина, протягом десяти років вкладає кошти в фонд, насправді залишається у великому мінус. Що ж тоді робити?

Інвестувати потрібно так, щоб всі вкладення були під контролем. Мова не йде в тому, що є найкращим вкладення, це справа кожного. Однак необхідно знати, що відбувається з інвестаційними коштами. Іншими словами, кожна людина повинна вчитися інвестувати самостійно. Крім інших можливостей для вкладень коштів стоїть в нерухомість.

Зрозуміло, ціна на нерухомість не застрахована від підйомів і падінь, але в кожному разі вона НЕ скотиться до нуля, як може статися, наприклад, з акціями. Розглянемо як приклад один можливий сценарій. Людина живе на орендованій площі і вкладає кошти в пенсійний фонд, сподіваючись на його окупність. Другий же вкладає в пенсійний фонд мінімальні кошти, але зміг побудувати собі гідне житло і після виплати кредиту стає його повноправним власником.

У Пенсійного віці краще бути тим другим, у кого є будинок, бо тоді власник нерухомості буде знати, що навіть при найгіршому сценарії він зможе продати будинок і звести кінці з кінцями, Переїхавши в знімну квартиру. А що залишається робити людині, прожив все життя на знімній площі, коли він виявляє, що накопичений в пенсійний фонд гроші частково пропали? Тому беріть на себе відповідальність і Інвестуйте в нерухомість у м. Львів , беручи її як одну з найголовніших опор в Пенсійному віці!